




Гаманець чоловічий шкіряний коричневий із затискачем натуральна шкіра три відділи для грошей 11,5х9,5х3 см Dr. Bond M13-1
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Більше нових і стильних чоловічих шкіряних гаманців дивіться на нашому сайті
https://shoppingood.com.ua/g4929408-koshelki-muzhskie?sort=-date_created
Стильний та якісний гаманець чоловічий повністю шкіряний Dr.Bond M13-1 із затискачем для грошей.
темно-коричневий колір.
Розміри: 11,5 см * 9,5 см * 3 см.
Матеріал — натуральна шкіра найвищої якості!
Усередині 2 відкритих відділи для купюр і 1 на блискавці.
Закривається портмоне на кнопку.
3 кишені для візиток.
Монетниця на кнопці всередині портмоне.
На тильній стороні гаманця відкритий відсік для картки метро та чи проїзного, дуже зручно.
Дуже зручний і довговічний гаманець. Ця модель доповнить Ваш неповторний образ!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dr. Bond |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Вага | 100 г |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Стан | Новий |
- Ціна: 537 ₴
