




Сумка жіноча темно-сіра тканинна на плече на три змійки з кишенями під документи А4 Dolly 477
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Тканинна текстильна темно-сіра сумка на три змійки блискавки та передньою зручною кишенею.
Колір - темно-сірий.
Розміри: 35 см х 25 см х 18 см.
Вага - 450 грамів.
Сумка на підкладці всередині из полиэстера.
Виготовлена з нової дизайнерської тканини.
Сумка на три відділення, яке закривається на блискавку. Одне центральне відділення і два з боків.
Всередині є кишеня на змійці.
На передній частині сумочки також є кишеня на блискавці.
Ручки виготовлені з міцної стрічки.
Довжина ручок дає змогу носити сумку на плечі.
Ця модель дуже містка, функціональна та практична, вона ущільнена з усіх боків і добре тримає форму.
Дуже легка, вага сумки становить 450 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Темно-сірий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина ручок | 280 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | Логотип бренду |
- Ціна: 730 ₴
- Спосіб упаковки: пакет




