




Рюкзак сумка мішечок на шнурках для змінного взуття дитячий чорний міський хлопчику Dolly 837 37х43х10 см
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Більше надійних рюкзаків для зміни дивіться на нашому сайті
shoppingood.com.ua
Сумка рюкзак для зміни Dolly 837 спортивний, міський на одне відділення.
Розміри: 37 см * 43 см * 10 см.
Об'єм — 15 л.
Вес - 210 г.
Колір — чорно-сірий.
Рюкзак-мішочок, застібається шнурком.
Спереду є накладна кишеня з додатковими на ній кишенями на блискавці.
Вшита в денце змійка дає змогу регулювати об'єм рюкзака.
Такий мішок для змінного взуття слугуватиме довго та надійно.
Добре переносить прання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dolly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка для змінного взуття |
| Стать | Для хлопчиків |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Чорний |
| Об`єм | 15 л |
| Ширина | 10 см |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 37 см |
| Вага | 170 г |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | мішечок |
| Жорсткість | Середня |
| Відділення | 1 основний |
| Тип застежки | шнурок |
| Тип сумки | Рюкзак |
| Основні | |
| Особливості | Сумісний з форматом А4 |
| Кишені | Фронтальний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
- Ціна: 270 ₴

