




Сумка чорна велика жіноча тканинна на плече на три відділення та кишені текстильна велика Jielshi 0881
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Жіноча текстильна чорна сумка тканинна велика на плече на три відділення для документів А4 з кишенею Jielshi 0881.
Висота ручок 20 см.
Розмір (см) 34 x 25 x 15
Виробник: Jielshi
Матеріал: поліамід
Колір: чорна.
Жіноча сумка чорна Jielshi.
Виготовлена з водовідштовхувального текстилю.
Три відділення: центральне закривається на блискавку, а бічні магнітні кнопки.
Всередині центрального відділення є велика бічна кишеня на блискавці та відкрита подвійна кишеня.
На фасаді знаходиться одна містка кишеня на блискавці.
А на торцях сумки розташовані відкриті кишені.
У комплекті регульований плечовий ремінь.






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jielshi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, 3 основних, Зовнішня кишеня без застібки |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина ручок | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 390 р. |
| Оздоблення та прикраси | Немає |
- Ціна: 627 ₴
- Спосіб упаковки: пакет

