




Гаманець затискач чоловічий на два відділи для грошей шкіряний чорний на магніті натуральна шкіра Bretton BE 168-R24C
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тонкий і витончений затискач для грошей чоловічий гаманець портмоне натуральна шкіра шкіряний на два відділи для грошей. купюр, банкнот, полегшений тонкий закривається на магніти Bretton BE 168-R24C.
Виготовлений з м'якої натуральної шкіри.
Розмір (см.) 11,5 х 8 х 2,5
Виробник: BRETTON
Матеріал: натуральна шкіра
Колір : чорний
Чоловічий шкіряний гаманець із затискачем для банкнот Bretton, серія Black Edition.
Закривається на прихований магніт. Усередині є: одне відкрите та одне на блискавці відділення для банкнот та 6 кишень для карток.






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bretton |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 627 ₴

