




Гаманець затискач для грошей чоловічий із монетницею на блискавці зовні шкіряний чорний магніт натуральна шкіра Bretton BE 168-24F
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Тонкий і витончений затискач для грошей чоловічий гаманець портмоне натуральна шкіра шкіряний на два відділи для грошей. купюр, банкнот, з монетницею на блискавці змійці зовні, полегшений тонкий закривається на магніти Bretton BE 168-24F.
Виготовлений з м'якої натуральної шкіри.
Розмір (см.) 11,5 х 9 х 2,5
Виробник: BRETTON
Матеріал: натуральна шкіра
Колір : чорний
Виготовлений із м'якої натуральної шкіри. Всередині є одне відкрите та одне на блискавці відділення для банкнот, 6 кишень для візитних карток та 4 відкриті кишені. Зовні знаходиться монетниця на блискавці.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bretton |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 624 ₴


