




Сумка клатч вечірній крос боді жіночий чорний шкіряний на плече натуральна шкіра дві блискавки з кишенею Alex Rai 99101
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.







Більше модних шкіряних жіночих сумок клатчів крос боді на одне плече вибирайте на нашому сайті
SHOPPINGOOD.COM.UA
Модна маленька сумка клатч вечірній святковий крос боді жіночий шкіряний чорний натуральна шкіра на плече два відділи на блискавках змійках з кишенями з натуральної шкіри Alex Rai 99101.
Зовнішні розміри сумки: 20 см х 14 см х 6 см.
Виробник: ALEX RAI
Матеріал: натуральна шкіра
Колір - чорний
Жіноча сумочка маленька клатч вечірній крос боді шкіряна через плече Alex Rai.
Виготовлена із натуральної м'якої шкіри.
Два відділення, що закриваються на блискавку. Усередині відділень є бічні кишені: на блискавці та відкрита.
На зворотному боці розташована кишеня на блискавці.
У комплекті є регульований плечовий ремінь та ремінець на руку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex Rai |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Напівкругла |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Зерниста |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 677 ₴
- Спосіб упаковки: пакет





