-35%










Клатч жіночий фіолетовий вечірній натуральна шкіра шкіряний сумочка на плече одну змійку блискавку з кишенею Alex Rai 6003
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення







Модний маленький клатч вечірній натуральна шкіра крос боді жіночий шкіряний фіолетовий на плече одне відділення на блискавці змійці всередині з кишенею з натуральної шкіри Alex Rai 6003.
Зовнішній розмір клатча: 20 х 10 х 6 - маленький клатч.
Виробник: ALEX RAI
Матеріал: натуральна шкіра
Колір: фіолетовий.
Жіноча маленька сумочка клатч Alex Rai.
Закривається на блискавку.
Усередині знаходиться одне відділення з боковою кишенею на блискавці та відкритою кишенею.
Фасад та зворотний бік однакові.
Плетений шкіряний плечовий ремінець.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex Rai |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Фіолетовий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 293,15 ₴
- Спосіб упаковки: пакет


