




Сумка маленька крос боді чоловіча на плече синя тканинна сrossbody два відділи та кишені на змійках блискавках Lanpad A18043
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення





Модна чоловіча маленька сумка на плече тканинна текстильна слінг crossbody крос боді синя зі щільної надійної міцної плащової водовідштовхувальної тканини нейлону на два відділи та кишені на змійка блискавках ззовні та ручка згори Lanpad A18043.
Розмір (см.) - 16 х 19 х 9
Колір - синій.
Матеріал — якісна фабрична щільна товста плащівка (нейлон) міцна надійна з водовідштовхувальним просоченням.
Чоловіча компактна сумка-планшет Lanpad.
Два відділення, що закриваються на блискавку. Усередині відділень є кишеня на блискавці та відкрита кишеня. На фасаді та на зворотному боці розташовані місткі кишені на блискавці.
Плечовий ремінь шириною 3 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Нейлон |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Синій |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина ручок | 200 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 377 ₴


