




Сумка маленька крос боді чоловіча на плече чорна тканинна сrossbody два відділи та кишені на змійках блискавках Lanpad A18043
Модна чоловіча маленька сумка на плече тканинна текстильна слінг crossbody крос боді чорна зі щільної надійної міцної плащової водовідштовхувальної тканини нейлону на два відділи та кишені на змійка блискавках ззовні та ручка згори Lanpad A18043.
Розмір (см.) - 16 х 19 х 9
Колір чорний.
Матеріал — якісна фабрична щільна товста плащівка (нейлон) міцна надійна з водовідштовхувальним просоченням.
Чоловіча компактна сумка-планшет Lanpad.
Два відділення, що закриваються на блискавку. Усередині відділень є кишеня на блискавці та відкрита кишеня. На фасаді та на зворотному боці розташовані місткі кишені на блискавці.
Плечовий ремінь шириною 3 см.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Нейлон |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина ручок | 200 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 377 ₴



