




Клатч жіночий рожевий вечірній натуральна шкіра шкіряний сумочка на плече на одну змійку блискавку з кишенею Alex Rai 8801-2
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Модна маленька сумка клатч вечірня натуральна шкіра крос боді жіноча шкіряна рожевий на плече одне відділення на блискавці змійці з перетинкою всередині та з кишенею ззовні з натуральної шкіри Alex Rai 8801-2.
Зовнішній розмір клатча: 25 см х 14 см х 3 см.
Виробник: ALEX RAI
Матеріал: натуральна шкіра
Колір: рожевий .
Жіноча маленька сумочка клатч Alex Rai.
Виготовлена із м'якої натуральної шкіри. Закривається на блискавку. Усередині знаходиться подвійне відділення, розділене кишенею-перегородкою на блискавці, бічна кишеня на блискавці та подвійна відкрита кишеня. На звороті розташована кишеня на блискавці.
У комплекті регульований плечовий ремінь та кистьовий ремінець.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex Rai |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Рожевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 377 ₴
- Спосіб упаковки: пакет
