




Гаманець жіночий шкіряний червоно-чорний магніти монетниця зовні на блискавці та всередині дві блискавки змійки Dr. Bond W501-4
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Великий гаманець на магнітах шкіряний жіночий червоно-чорний матовий Dr. Bond W501-4 натуральна шкіра на дві блискавки всередині і одна кишеня на змійці ззовні.
Колір - червоно-чорний
Розміри: 18,5 см х 9,5 см х 3,5 см
Жіночий великий полегшений шкіряний гаманець Dr. Bond серії Black & Red.
Гаманець виготовлений з натуральної м'якої шкіри.
Закривається клапаном на магніти
Всередині знаходяться 4 відкритих відділення для банкнот, 2 кишені-монетниці на блискавках змійках, велика відкрита кишеня, і 4 кишені для візитних карток. Зовні гаманця на зворотному боці розташована кишеня на блискавці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dr. Bond |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 827 ₴


