




Гаманець жіночий лаковий шкіряний червоний на магнітах натуральна шкіра монетниця зовні на змійці і дві змійки Dr. Bond PEW501-2
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модний гаманець на магнітах шкіряний жіночий червоний лаковий під рептилію натуральна шкіра Dr. Bond PEW501-2 шкіряний на дві блискавки всередині і одна кишеня на змійці ззовні.
Колір - червоний лаковий
Розміри: 18,5 см х 9 см х 3,5 см
Кришка закривається на два приховані магніти.
Великий полегшений жіночий гаманець DR. BOND серії Croco.
Виготовлений з лакової натуральної телячої шкіри з тисненням під рептилію.
Всередині знаходяться 4 відділення для банкнот, дві кишені монетниці на блискавці, велика відкрита кишеня і 8 кишень для карт і візиток. Зовні гаманця на зворотному боці є кишеня на блискавці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dr. Bond |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 917 ₴
