




Гаманець лаковий жіночий шкіряний зелений під рептилію на кнопці натуральна шкіра монетниця зовні на блискавці Dr. Bond PEW501
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий модний гаманець портмоне зелений жіночий на кнопці натуральна шкіра шкіряний лаковий під рептилію із двома змійками блискавками всередині і одна кишеня на змійці ззовні Dr. Bond PEW501.
Колір - зелений лаковий.
Матеріал - 100% натуральна якісна лакова шкіра з тисненням під рептилію.
Розмір (см) 18,5 х 9 х 3,5
Великий полегшений жіночий гаманець DR. BOND серії Croco.
Виготовлений з лакової шкіри. Закривається на кнопку.
Всередині знаходяться 4 відділення для банкнот, дві кишені-монетниці на блискавці, велика відкрита кишеня і 9 кишень для карт і візиток. Зовні гаманця на зворотному боці є кишеня на блискавці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dr. Bond |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Зелений |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Вага | 120 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 832 ₴


