




Сумка клатч вечірня жіноча світло-бежева маленька шкіряна натуральна шкіра на плече один відділ перетинка на змійці Alex Rai 11A
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленького розміру жіноча шкіряна з натуральної шкіри світло-бежева сумочка клатч крос боді на плече один відділ на блискавці змійці з перетинкою всередині і кишенями Alex Rai 11A
Зовнішні розміри сумки: 26 см х 17 см х 14 см.
Висота ручки - 12 см.
Виробник: ALEX RAI
Матеріал: натуральна шкіра
Колір світло-бежева .
Сумка жіноча Alex Rai.
Виготовлена із натуральної м'якої шкіри.
Застібається на блискавку. Усередині є подвійне відділення, розділене кишенею-перегородкою на блискавці, відкрита велика кишеня та бічна кишеня на блискавці. На фасаді розташовані дві відкриті плоскі кишені, а на зворотному боці одна кишеня на блискавці.
Регульований плечовий ремінь у комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex Rai |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Світло бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, 1 основний, Перегородка на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 248 ₴
- Спосіб упаковки: пакет



