




Гаманець жіночий шкіряний рожевий матовий натуральна шкіра на змійці блискавці великий Dr. Bond W38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Барсетка гаманець жіночий рожевий пудра великий шкіряний натуральна шкіра Dr. Bond W38 на блискавці змійці з ручкою.
Розмір портмоне: 19 см х 9,5 см х 3 см.
Всередині 3 відділу відкритих для купюр і одне на блискавці.
8 кишень для візиток/кредиток
2 відкритих кишені.
Стильний і зручний гаманець з ручкою, яку можна відстебнути на карабіні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dr. Bond |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Пудровий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 697 ₴
