




Рюкзак жіночий чорний тканинний міський молодіжний прогулянковий Dolly 310
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення



Більше нових і модних жіночих тканинних міських синіх рюкзаків дивіться на нашому сайті shoppingood.com.ua
Жіночий рюкзак тканинний зі щільної плащової тканини Dolly 310 міський молодіжний один відділ
Розміри 34 см х 40 см х 16 см
Рюкзак на один відділ. Усередині кишеня для дріб'язку на змійці та кишеня для планшета.
Спереду є кишеня на блискавці.
З боків кишеньки.
Плечові лямки регулюються.
Тканина сучасна, дуже міцна та щільна, водостійка, легко чиститься.
Модель нова, практична, легка — важить усього 680 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolly |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 21 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Водонепроникний кишеню, Сумісний з форматом А4, Кишеня для планшета |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 16 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 34 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Задній |
| Вага | 680 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
- Ціна: 900 ₴
- Спосіб упаковки: пакет


