




Сумка жіноча спортивна сіра модна легка багажна дорожня середній розмір 41х25х20 см тканинна міцна з кишенями Lanpad 20824
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Міцна і надійна спортивна дорожня багажна середня сіра жіноча сумка тканинна текстильна на одне відділення на блискавці змійці з кишенями ззовні Lanpad 20824.
Колір сумки сіра .
Підходить для перенесення майже будь - яких тягарів, спортзалів і об’ємних речей.
Розмір (верхня x ширина дна): 41 см х 25 см х 20 см.
Об'єм - 18 літрів
Ця сумка важить лише 880 грам за рахунок надійних, але легких сучасних матеріалів.
Дорожня/спортивна сумка Lanpad.
Одне відділення закривається на блискавку.
Усередині відділення є кишеня на блискавці та подвійна відкрита кишеня.
На фасаді знаходяться дві кишені на блискавці, одна з яких з герметичною підкладкою.
На торцях сумки розташовані кишеня для взуття та відкрита кишеня-сітка.
Регульований плечовий ремінь шириною 4 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Нейлон |
| Форма | Овальна |
| Призначення | Для жінок |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Відсік для взуття, Водовідштовхувальне просочення, Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Оксфорд |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Замок | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |
| Регулювання розміру | Да |
| Розміри | |
| Об`єм | 18 л |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 41 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 0.8 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Ручки | Дві |
| Жорсткість | Середня |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
- Ціна: 555 ₴


