




Сумка багажна дорожня спортивна зелена жіноча середній розмір 40х26х20 см тканинна міцна з кишенями Lanpad 20823
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Міцна і надійна спортивна дорожня багажна середня зелена жіноча сумка тканинна текстильна на одне відділення на блискавці з кишенями ззовні Lanpad 20823.
Колір сумки зелена .
Підходить для перенесення майже будь - яких тягарів, спортзалів і об’ємних речей.
Розмір (верхня x ширина дна): 40 см х 26 см х 20 см.
Вага - 880 грамів
Об'єм - 20 літрів
Ця сумка важить лише 880 грам за рахунок надійних, але легких сучасних матеріалів.
Дорожня/спортивна сумка Lanpad.
Одне відділення, закривається на блискавку. Всередині відділення є велика бічна кишеня на блискавці. Зовні також розташована велика кишеня-відділення на блискавці з герметичною підкладкою. На фасаді знаходиться одна відкрита кишеня. На зворотному боці є кріплення на ручку валізи. На торцях сумки є дві кишені на блискавці, одна з яких призначена для взуття.
Регульований плечовий ремінь шириною 4 см в комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Для жінок |
| Колір | Зелений |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Відсік для взуття, Водовідштовхувальне просочення, Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Оксфорд |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Замок | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |
| Регулювання розміру | Да |
| Розміри | |
| Об`єм | 20 л |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 0.8 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Ручки | Дві |
| Жорсткість | Середня |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
- Ціна: 555 ₴



