




Чоловіча поясна сумка на пояс бананка сіра крос боді тканинна слінг crossbody два відділи на блискавках Lanpad 35009
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка на пояс бананка крос боді тканинна текстильна нейлон слінг crossbody чоловіча поясна сіра на блискавці змійці два відділення та кишеня Lanpad 35009.
Розмір - 14 см х 23 см х 7 см.
Колір сумки — сіра .
Чоловіча сумка на пояс/плече Lanpad. Два відділення, закриваються на блискавку. В основному відділенні є бічна кишеня на блискавці. На фасаді сумки знаходяться місткі кишені на блискавці.
Регульований ремінь шириною 3,7 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нейлон |
| Кількість відділень | 2 |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Кріплення на пояс, Регульований пояс |
| Максимальний обхват талії | 110 см |
| Довжина | 23 см |
| Висота | 14 см |
| Товщина | 7 см |
| Об`єм | 1 л |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Форма | Прямокутна |
| Ручки | Немає |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Стиль | Класичний, Міський, Молодіжний, Повсякденний |
| Розмір | Малий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип сумки | Бананка |
- Ціна: 347 ₴
- Спосіб упаковки: пакет

