



Рюкзак шкільний чорний модний для дівчинки 3-11 клас ролтон Dolly 499
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Більше ортопедичних шкільних рюкзаків для дівчаток дивіться на нашому сайті shoppingood.com.u
Рюкзак наплічник шкільний у 3-11 клас Dolly 499 чорний
Розміри рюкзака: L: 32 см x H: 40 см x W: 15 см
Об'єм — 24 л.
Вес - 490 г.
Рюкзак виготовлений із нової щільної тканини, з двома регульованими лямками та ручкою, на підкладці всередині з поліестеру.
Має одне об'ємне відділення на блискавці.
На передній частині виробу містка кишеня, застібаються на змійку.
Бічні кишені для води.
Спинка щільна.
Плечові лямки та дно ущільнені, що дає змогу носити ранець із максимальним комфортом.
Основа тканини водостійка, текстура щільна.
Цей шкільний рюкзак чудового дизайну, легкий, зручний, тканина практична та легко піддається чищенню від забруднення, застосовується для міста та школи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dolly |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Колір | Чорний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 32 см |
| Глибина | 15 см |
| Вага | 490 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Об`єм | 24 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см), L(145-175 см) |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувацькі характеристики | |
| Ручки | одна |
| Жорсткість | середня |
| Кишені | передній, боковий, задній |
| Персонажі | немає |
| Відділення | 1 основний |
| Тип застежки | блискавка |
- Ціна: 815 ₴
