




Сумка на дві змійки блискавки відділи жіноча рожева шкіряна на плече з натуральної шкіри 28х16х15 см і кишеня Alex Rai 3018
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Модна середня сумка натуральна шкіра жіноча шкіряна рожева на плече два відділи усередині на блискавці змійці з кишенями зі 100 % натуральної шкіри Alex Rai 3018.
Зовнішні розміри сумки: 28 см х 16 см х 15 см.
Висота ручок 27 см.
Виробник: ALEX RAI
Матеріал: натуральна шкіра
Колір: рожева .
Жіноча середня шкіряна сумка на плече Alex Rai.
Виготовлена із натуральної м'якої шкіри.
Два відділення, закриваються на блискавку. Усередині відділень є відкрита велика кишеня та бічна кишеня на блискавці. На зворотному боці знаходиться одна кишеня на блискавці.
Регульований плечовий ремінь та знімна ручка в комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex Rai |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Напівкругла |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Рожевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина ручок | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 593 ₴
- Спосіб упаковки: пакет



