




Чоловічий шкіряний під рептилію гаманець чорний на кнопці з відділенням для монет всередині та відділенням для карток Bretton Y210
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий гаманець портмоне для грошей, шкіряний, натуральна шкіра під рептилію чорний, закривається на кнопку, з відділенням для монет всередині та блоком для кредитних карток або візиток Bretton Y210.
Виготовлений із м'якої натуральної шкіри.
Розмір (см): 11,5 × 9,5 × 2,5
Виробник: BRETTON
Матеріал: натуральна шкіра
Колір: чорний
Всередині є два відкритих і одне на блискавці відділення для банкнот,
6 кишень для візитних карток на відкидному блоці та 3 великі кишені.
Монетниця на кнопці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bretton |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 832 ₴


