




Сумка клатч жіноча шкіряна натуральна чорна на плече на дві блискавки змійки відділи модна маленька Alex Rai 29052
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Модна шикарна маленька сумка клатч жіноча натуральна шкіряна чорна на плече два відділи на блискавках змійках красива з натуральної шкіри Alex Rai 29052.
Зовнішній розмір сумки: 22 см х 16 см х 9 см.
Виробник: ALEX RAI
Матеріал: - 100 % натуральна шкіра
Колір чорний.
Жіноча маленька чорна сумочка клатч крос боді шкіряна через плече Alex Rai.
Два відділення, закриваються на блискавку. Всередині знаходиться бічна кишеня на блискавці і відкрита кишеня. Зовні сумочки на фасаді є кишеня під клапаном на магнітній кнопці, а на зворотному боці розташована кишеня на блискавці.
У комплекті регульований плечовий ремінь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex Rai |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Напівкругла |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, 2 основних, Зовнішня кишеня без застібки |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 653,25 ₴
- Спосіб упаковки: пакет





