




Чоловіча поясна сумка на пояс бананка синя крос боді тканинна слінг crossbody один відділ на блискавці Lanpad 19006
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка на пояс бананка крос боді тканинна текстильна нейлон слінг crossbody чоловіча поясна синя на блискавці змійці одне відділення та кишені Lanpad 19006.
Розмір - 12 см х 23 см х 8 см.
Колір сумки — синя .
Чоловіча сумка на пояс/плече Lanpad. Одне відділення, закривається на блискавку. Всередині є бічна кишеня на блискавці. На фасаді сумки і на зворотному боці знаходяться місткі кишені на блискавці.
Регульований ремінь шириною 3,7 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нейлон |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Синій |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Кріплення на пояс, Регульований пояс |
| Максимальний обхват талії | 110 см |
| Довжина | 23 см |
| Висота | 12 см |
| Товщина | 8 см |
| Об`єм | 1 л |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Форма | Прямокутна |
| Ручки | Немає |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Стиль | Класичний, Міський, Молодіжний, Повсякденний |
| Розмір | Малий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип сумки | Бананка |
- Ціна: 313 ₴
- Спосіб упаковки: пакет

