




Чоловіча поясна сумка на пояс бананка сіра крос боді тканинна слінг crossbody два відділи на блискавці Lanpad 35003
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка на пояс бананка крос боді тканинна слінг crossbody чоловіча поясна сіра на блискавці два відділення та кишеня Lanpad 35003.
Розмір - 11 см х 23 см х 6 см.
Колір сумки — сіра.
Чоловіча сумка на пояс/плече Lanpad. Два відділення, закривається на блискавку. На фасаді сумки знаходяться одна велика кишеня на блискавці, а на зворотному боці одна кишеня.
Регульований ремінь шириною 3,7 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нейлон |
| Кількість відділень | 2 |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Кріплення на пояс, Регульований пояс |
| Максимальний обхват талії | 110 см |
| Довжина | 23 см |
| Висота | 11 см |
| Товщина | 6 см |
| Об`єм | 1 л |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Форма | Прямокутна |
| Ручки | Немає |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Стиль | Класичний, Міський, Молодіжний, Повсякденний |
| Розмір | Малий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип сумки | Бананка |
- Ціна: 313 ₴
- Спосіб упаковки: пакет

