




Сумка жіноча шкіряна з натуральної шкіри коричнева на плече три відділи з кишенями Alex Rai 2087
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Середнього розміру жіноча шкіряна з натуральної шкіри коричнева сумочка три відділи на блискавці всередині і з кишенями Alex Rai 2087.
Зовнішні розміри сумки: 27 см х 20 см х 12 см.
Висота ручки - 27 см.
Виробник: ALEX RAI
Матеріал: натуральна шкіра
Колір коричнева .
Жіноча шкіряна сумочка Alex Rai.
Виготовлена з натуральної м'якої шкіри. Закривається на блискавку. Всередині знаходяться три відділення, розділені кишенею-перегородкою. Середнє відділення додатково закривається на блискавку, а всередині знаходиться бічна відкрита кишеня і кишеня на блискавці. Зовні сумки на зворотному боці розташована кишеня на блискавці.
У комплекті регульований плечовий ремінь і знімна ручка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex Rai |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, 3 основних, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 477 ₴
- Спосіб упаковки: пакет



