




Сумка крос боді жіноча шкіряна світло-бежева на плече три відділи під змійкою з натуральної шкіри Alex Rai 99105-2
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Модна середня сумка крос боді жіноча шкіряна з натуральної шкіри світло-бежева на плече три відділи всередині під однією блискавкою змійкою з кишенями Alex Rai 99105-2.
Зовнішні розміри сумки: 26 см х 17 см х 11 см.
Виробник: ALEX RAI
Матеріал: натуральна шкіра
Колір - світло-бежева.
Жіноча шкіряна сумочка Alex Rai. Виготовлена з натуральної м'якої шкіри. Три відділення, закриваються на загальну блискавку. Усередині відділень знаходиться бічна кишеня на блискавці і відкрита кишеня. Зовні сумки на зворотному боці розташована кишеня на блискавці. Ущільнене дно.
У комплекті регульований шкіряний плечовий ремінь і широкий текстильний ремінь-стрічка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex Rai |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Світло бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей, 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 177 ₴
- Спосіб упаковки: пакет



