




Чорний гаманець маленький жіночий на магніті шкіряний дві монетниці на змійках і 7 кишень для карт Dr. Bond Rainbow WRS-239-1
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець на магніті портмоне шкіряний чорний матовий один відділ для грошей купюр жіночий маленький компактний невеличкий дві монетниці ззовні на змійках блискавках повністю з натуральної шкіри подвійного складання на 7 кишень для карток візиток Dr. Bond Rainbow WRS-239-1.
Розміри гаманця - 14 см х 10 см х 3,5 см
Колір - чорний.
Жіночий шкіряний гаманець Dr.Bond серії Rainbow.
Гаманець виготовлений з натуральної м'якої шкіри. Складається вдвічі і закривається клапаном на магніт.
Всередині знаходиться одне велике відкрите відділення для банкнот, 7 кишень для візитних карток і 4 великі відкриті кишені. На торцях гаманця розташовані місткі кишені на блискавках
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dr. Bond |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 693 ₴



