




Гаманець жіночий коричневий шкіряний матовий на магніті монетниця всередині на клямці Dr. Bond W1-V-2
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Модний шкіряний коричневий матовий гаманець жіночий портмоне з монетницею всередині на рамковій клямці Dr. Bond W1-V-2.
Закривається кришка гаманця на магніти.
Зовнішні розміри розміри: 18,5 х 9 х 3,5 см.
Колір - коричневий.
Гаманець виготовлений повністю з натуральної матової шкіри, всередині натуральна шкіра, перегородки із замші.
Основне відділення закривається на магніт.
Усередині розміщені три відділення для банкнот, монетниця на клямці, велика відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
10 кишень для візитних карток.
Зовні на зворотному боці є велика відкрита кишеня.
Ультрамодний та якісний шкіряний жіночий гаманець.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dr. Bond |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 757 ₴


