




Сумка світло-бежева жіноча шкіряна крос боді клатч на одну змійку мала на плече з кишенями Alex Rai 99122
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Модна маленька світло-бежева шкіряна сумка клатч крос боді жіноча на плече один відділ на блискавках змійці з кишенями з натуральної шкіри Alex Rai 99122.
Зовнішні розміри сумки: 26 см х 16 см х 10 см.
Виробник: ALEX RAI
Матеріал: натуральна шкіра
Колір: світло-бежева.
Жіноча шкіряна сумочка Alex Rai.
Виготовлена з м'якої натуральної шкіри.
Одне основне відділення, закривається на блискавку.
Усередині відділення розташована кишеня-перегородка на блискавці, бічна відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
На фасаді розташована кишеня на блискавці і велика кишеня на магнітній кнопці.
На зворотному боці сумки є кишеня на блискавці.
У комплекті: регульований шкіряний плечовий ремінь і широкий ремінь-стрічка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex Rai |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Світло бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня без застібки, Перегородка на блискавці, 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 177 ₴
- Спосіб упаковки: пакет



