




Рюкзак підлітковий для хлопчика 6-11 клас сірий два відділи на блискавці та кишеня для ноутбука до 15" Lanpad 2261
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відмінний шкільний прогулянковий сірий тканинний рюкзак для хлопчика в школу в 6-11 клас на два відділи, так само прогулянок по місту, заняттям спорту Lanpad 2261 з щільного водовідштовхувального нейлону.
Підходить рюкзак для перенесення ноутбука, планшета або нетбука з діагоналлю екрана до 15"
Розміри: ширина – 32 см, висота – 45 см, глибина (дно) – 20 см.
Об'єм: 30 л.
Вага рюкзака - 850 грамів.
Колір сірий.
Виробник: LANPAD
Матеріал: нейлон
Виготовлений із щільного матеріалу нейлон із водовідштовхувальним покриттям.
Два відділення, що закриваються на блискавці.
Всередині основного відділу є бічна відкрита кишеня для ноутбука і подвійна відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
На фасаді знаходяться дві кишені на застібці-липучці, а на звороті кишеня на блискавці.
На торцях рюкзака є дві відкриті кишені.
Плечові лямки регулюються по довжині.







| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Колір | Сірий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 32 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 850 г |
| Візерунки і принти | Написи |
| Об`єм | 30 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см), L(145-175 см), XL(больше 175 см) |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | Стандартна |
| Ручки | Дві |
| Жорсткість | середня |
| Персонажі | немає |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Вікова група | Школярі/доросла |
| Тип застежки | блискавка |
| Плечовий ремінь | Два |
| Підкладка | Так |
- Ціна: 737 ₴




