




Рюкзак підлітковий маленький міський прогулянковий сірий два відділи та кишені на блискавках Lanpad 8638
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення








Всі підліткові та прогулянкові міські рюкзаки дивіться на нашому сайті shoppingood.com.ua
Відмінний маленький прогулянковий молодіжний сірий тканинний рюкзак на два відділи, так само прогулянок по місту, заняттям спорту Lanpad 8638 з щільного водовідштовхувального нейлону.
Розміри: ширина – 24 см, висота – 32 см, глибина (дно) – 15 см.
Об'єм: 10 л.
Вага рюкзака - 650 гр.
Колір сірий.
Виробник: LANPAD
Матеріал: нейлон
Виготовлений із щільного матеріалу нейлон із водовідштовхувальним покриттям.
Компактний маленький міський сірий рюкзак Lanpad.
Одне відділення закривається на блискавку.
Усередині є бічна відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
На фасаді та на звороті знаходяться кишені на блискавці.
На бічних стінках є дві відкриті кишені.
Плечові лямки регулюються по довжині і складаються разом для носіння на одному плечі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 10 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Анатомічна конструкція |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 24 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Задній |
| Вага | 650 г |
| Стан | Новий |
| Наповнення | Немає |
| Каркасний рюкзак | Немає |
| Розмір (ріст) | L(145-175 см), M(130-145 см) |
| Ортопедичні властивості | Немає |
| Розмір | Малий |
| Користувацькі характеристики | |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Ручки | Дві |
| Жорсткість | середня |
| Форма | Стандартна |
| Тип застежки | блискавка |
| Плечовий ремінь | Два |
| Підкладка | Так |
- Ціна: 517 ₴



