




Сумка клатч крос боді жіноча світло-сіра шкіряна на плече на три відділи блискавки змійки модна Alex Rai 60061-HA-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модна маленька сумка клатч крос боді жіноча шкіряна світло-сіра на плече три відділи на блискавках змійках модна та з натуральної шкіри Alex Rai 60061.
УВАГА !!! ВСЕРЕДИНІ ВІДДІЛЕНЬ НЕМАЄ МАЛЕНЬКИХ КИШЕНЬ !!!
Зовнішні розміри сумки: 20 см х 13 см х 7 см.
Виробник: ALEX RAI
Матеріал: натуральна шкіра
Колір - світло-сірий.
Жіноча маленька бежева сумочка клатч крос боді шкіряна через плече Alex Rai.
Виготовлена із м'якої натуральної шкіри.
Три відділення, кожне закривається на блискавку.
Регульований плечовий ремінь у комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex Rai |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Світло-сірий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 677 ₴
- Спосіб упаковки: пакет


