




Сумочка біла крос боді клатч вечірній одна змійка жіноча шкіряна мала на плече з кишенями натуральна шкіра Alex Rai 3801
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення






Модна маленька сумка клатч крос боді натуральна шкіра жіноча шкіряна біла на плече один відділ на блискавках змійці з кишенями з натуральної шкіри Alex Rai 3801.
Зовнішні розміри сумки: 22 см х 14 см х 9 см.
Виробник: ALEX RAI
Матеріал: натуральна шкіра
Колір: біла
Жіноча сумочка Alex Rai.
Виготовлена із м'якої натуральної шкіри.
Одне відділення закривається на блискавку.
Усередині є бічна кишеня на блискавці та відкрита кишеня.
На фасаді знаходиться кишеня на магнітній кнопці, а на звороті кишеня на блискавці.
Регульований плечовий ремінь у комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex Rai |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, 1 основний, Зовнішня кишеня без застібки |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 777 ₴
- Спосіб упаковки: пакет

