




Сумка багажна дорожня спортивна чорна середній розмір 45х27х25 см тканинна міцна з кишенями Lanpad 3054
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.






Нові моделі дорожніх, багажних та спортивних сумок обирайте на нашому веб-сайті: shoppingood.com.ua
Міцна і надійна спортивна дорожня багажна середня чорна сумка тканинна на одне відділення на блискавці з кишенями ззовні Lanpad 3054.
Колір сумки чорний.
Підходить для перенесення майже будь - яких тягарів, спортзалів і об’ємних речей.
Розмір (верхня x ширина дна): 45 см х 27 см х 25 см.
Об'єм - 27 літрів
Ця сумка важить лише 800 грам за рахунок надійних, але легких сучасних матеріалів.
Чоловіча дорожня/спортивна сумка Lanpad.
Одне відділення закривається на блискавку.
Усередині відділення є кишеня на блискавці та кишеня для нетбука чи теці паперів.
На фасаді знаходиться дві місткі кишені на блискавці, а на звороті розташована одна велика кишеня на блискавці.
На торцях сумки розташовані відкриті кишені.
Регульований плечовий ремінь шириною 4 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Для чоловіків |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Оксфорд |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Замок | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |
| Регулювання розміру | Да |
| Розміри | |
| Об`єм | 27 л |
| Висота | 27 см |
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 25 см |
| Вага | 0.8 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Ручки | Дві |
| Жорсткість | Середня |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
- Ціна: 732 ₴


