




Сумка крос боді клатч на три змійки жіноча шкіряна чорна мала на плече з кишенями Alex Rai 17001
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення








Модна маленька сумка клатч крос боді жіноча шкіряна чорна на плече три відділи на блискавках змійках з кишенями з натуральної шкіри Alex Rai 17001.
Зовнішні розміри сумки: 21 см х 15 см х 10 см.
Виробник: ALEX RAI
Матеріал: натуральна шкіра
Колір: чорна.
Шкіряний жіночий клатч Alex Rai.
Виконаний із м'якої натуральної шкіри.
Три відділення, що закриваються на блискавці.
Усередині є одна бічна кишеня на блискавці та відкрита кишеня.
Зовні клатча на звороті знаходиться кишеня на блискавці.
У комплекті тканинний плечовий ремінь-стрічка шириною 4 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex Rai |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 877 ₴
- Спосіб упаковки: пакет



