




Сумка крос боді жіноча шкіряна чорна на плече три відділи під змійкою з натуральної шкіри Alex Rai 99118
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.






Більше модних шкіряних жіночих сумок кросс боді на одне плече вибирайте на нашому сайті
SHOPPINGOOD.COM.UA
Модна середня сумка крос боді жіноча шкіряна з натуральної шкіри чорна на плече три відділи всередині під однією блискавкою змійкою з кишенями Alex Rai 99118.
Зовнішні розміри сумки: 25 см х 16 см х 10 см.
Висота ручки 23 см.
Виробник: ALEX RAI
Матеріал: натуральна шкіра
Колір чорний.
Жіноча шкіряна сумочка – клатч Alex Rai.
Виготовлена із натуральної м'якої шкіри.
Під клапаном додатково закривається на блискавку.
Усередині знаходяться три відділення.
Усередині центрального відділення є бічна кишеня на блискавці та відкрита кишеня.
Зовні сумки на звороті розташована кишеня на блискавці.
У комплекті регульований плечовий ремінь та широкий ремінь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex Rai |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей, 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина ручок | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 177 ₴
- Спосіб упаковки: пакет


