




Гаманець жіночий шкіряний червоний матовий тонкий на блискавці змійці середній з візитницею Dr. Bond WN-23-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Всі жіночі шкіряні гаманці на блискавці дивіться на нашому сайті: shoppingood.com.ua
Тонкий гаманець на кнопці жіночий червоний шкіряний матовий з візитницею середній Dr. Bond WN-23-16 з відділом на блискавці.
Розміри портмоне: 15 см x 9 см x 1,5 см.
Колір - червоний.
Жіночий гаманець - картхолдер візитниця Dr. Bond.
Виготовлений із натуральної м'якої шкіри.
Закривається на кнопку.
Усередині розташовані 10 кишень для карт.
А ззовні на фасаді і зворотному боці є по 3 кишені для карт.
Кишеня для купюр розташована в торці гаманця і закривається на блискавку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dr. Bond |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Візитниця для своїх карт |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Кількість карт, що вміщаються | 16 шт. |
| Кількість відділень для кредитних карт | 16-20 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Кнопки |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість для прозорих відділень | 2 |
- Ціна: 278 ₴
