


Дитячий рюкзак сумка мішок для змінного взуття синій модний міський тканинний спереду дві кишені Dolly 831
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Більше нових моделей рюкзаків на шнурках для зміни дивіться на нашому сайті shoppingood.com.ua
Рюкзак на затяжках мішок торба сумка для зміни Dolly 831 спортивний, міський у синьому кольорі виготовлений із міцної непромокальної тканини, з одним великим відділенням.
Колір синій.
Такий якісний рюкзачок для змінного взуття слугуватиме довго та надійно. Забруднення цьому рюкзачку не страшні, його сміливо можна прати.
Рюкзак стягується шнурком.
Спереду є два накладні кишені, одна з яких на блискавці.
Дно ущільнене
Розміри: 37 см * 43 см * 10 см
Міцний і легкий рюкзак для змінного взуття та повсякденних речей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dolly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка для змінного взуття |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 15 л |
| Ширина | 37 см |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 10 см |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кишені | Фронтальний |
| Вікова група | Доросла |
| Користувацькі характеристики | |
| Відділення | 1 основний |
| Жорсткість | середня |
| Форма | мішечок |
| Тип застежки | шнурок |
| Плечовий ремінь | Два |
| Тип сумки | рюкзак |
- Ціна: 250 ₴
- Спосіб упаковки: пакет
