



Рюкзак сумка торбинка мішок для зміни дитяча для змінного взуття на шнурку з кишенями на блискавках чорний Dolly 844
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Більше нових і надійних рюкзаків для змінного взуття дивіться на нашому сайті shoppingood.com.ua
Дитяча сумка рюкзак мішок торбинка для змінки змінного взуття хлопчику у школу Dolly 844 чорний спортивний, міський на шнурках,
Колір чорний.
Розміри: 30 см * 43 см * 12 см
Вага рюкзака: 180 г.
Виготовлений із міцної тканини, з одним великим відділенням. Рюкзак стягується шнурком.
Для зручності є купка-петля.
Спереду є накладний великий кишеня, з додатковою на ньому два накладні кишені на блискавці та врізна кишеня на змійці.
Такий рюкзачок для змінного взуття слугуватиме довго та надійно. Добре переносить прання.
Дно об'ємне, ущільнене.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dolly |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка для змінного взуття |
| Стать | Для хлопчиків |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Чорний |
| Об`єм | 15 л |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 12 см |
| Вага | 180 г |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | мішечок |
| Жорсткість | середня |
| Відділення | 1 основний |
| Тип застежки | шнурок |
| Плечовий ремінь | два |
| Тип сумки | рюкзак |
| Основні | |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Кишені | Фронтальний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
- Ціна: 270 ₴
- Спосіб упаковки: пакет


