



Рюкзак маленький сірий для хлопчика підлітковий молодіжний міський тканинний з кишенями Lanpad 83014
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Більше спортивних молодіжних прогулянкових тканинних рюкзаків для хлопчика дивіться на нашому сайті
Модний маленький тканинний рюкзак сірий для хлопчика, спортивний, підлітковий, міський, молодіжний на два відділення з кишенями Lanpad 83014.
Розміри: ширина - 27 см, висота - 38 см, глибина (дно) - 20 см.
Об'єм: 20 л.
Вага рюкзака - 750 г.
Колір - сірий.
Виробник: LANPAD
Матеріал: нейлон
Виготовлений зі щільного міцного матеріалу з водовідштовхувальним покриттям.
Компактний маленький молодіжний міський рюкзак Lanpad.
Два відділення, закриваються кожне на свою блискавку.
Всередині є бічна кишеня на блискавці і кишеня для нетбука 14».
На фасаді і зворотному боці знаходяться дві кишені на блискавці, і на бічних стінках також є дві відкриті кишені.
Плечові лямки регулюються за довжиною.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Колір | Сірий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 27 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 750 г |
| Візерунки і принти | Написи |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Малий |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см), L(145-175 см), XL(больше 175 см) |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | Стандартна |
| Ручки | одна |
| Жорсткість | середня |
| Спинка | ущільнена |
| Персонажі | немає |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Тип застежки | блискавка |
| Плечовий ремінь | Два |
| Підкладка | Так |
| Тип сумки | рюкзак |
- Ціна: 597 ₴
