




Рюкзак шкільний чорний для хлопчика модний підлітковий для ноутбука 15" з кишенями Lanpad 2244
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Більше спортивних молодіжних тканинних шкільних рюкзаків для хлопчика дивіться на нашому сайті
shoppingood.com.ua
Модний шкільний рюкзак чорний для хлопчика, спортивний, підлітковий, міський, молодіжний на два відділення з кишенями для ноутбука 15" Lanpad 2244.
Розміри: ширина — 30 см, висота — 48 см, глибина (дно) — 22 см.
Об'єм: 29 л.
Вага рюкзака - 800 гр.
Колір чорний.
Виробник: LANPAD
Матеріал: нейлон
Виготовлений зі щільного матеріалу з водовідштовхувальним покриттям.
Міський рюкзак Lanpad.
Два відділення, що закриваються на блискавці.
Основне відділення із кишенею для ноутбука.
Усередині другого є бічна подвійна відкрита кишеня.
На фасаді знаходиться кишеня на блискавці та велика кишеня під клапаном на застібці-липучці.
На бічних стінках є дві відкриті кишені-сітки.
Спинка із ущільненням
Плечові лямки регулюються по довжині.






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Колір | Чорний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 48 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 22 см |
| Вага | 800 г |
| Візерунки і принти | Написи |
| Об`єм | 29 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см), XL(больше 175 см) |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | Стандартна |
| Ручки | одна |
| Жорсткість | середня |
| Спинка | ортопедична |
| Персонажі | немає |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Вікова група | Школярі/доросла |
| Тип застежки | блискавка |
| Плечовий ремінь | Два |
| Підкладка | Так |
| Тип сумки | рюкзак |
- Ціна: 847 ₴


