




Рюкзак підлітковий для хлопчика 3-8 клас чорний два відділи та кишені на блискавках Lanpad 8380
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Всі шкільні та прогулянкові рюкзаки для хлопчиків дивіться на нашому сайті shoppingood.com.ua
Відмінний шкільний прогулянковий чорний тканинний рюкзак для хлопчика в школу в 3-8 клас на два відділи, так само прогулянок по місту, заняттям спорту Lanpad 8380 з щільного водовідштовхувального нейлону.
Розміри: ширина – 27 см, висота – 36 см, глибина (дно) – 15 см.
Об'єм: 14 л.
Вага рюкзака - 650 гр.
Колір чорний.
Виробник: LANPAD
Матеріал: нейлон
Виготовлений із щільного матеріалу нейлон із водовідштовхувальним покриттям.
Одне відділення закривається на блискавку.
Усередині є бічна відкрита кишеня для ноутбука до 14", кишеня на блискавці і подвійна відкрита кишеня.
На фасаді і зворотній стороні знаходяться кишені на блискавці.
На бічних стінках є дві відкриті кишені.
Плечові лямки регулюється по довжині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Колір | Чорний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 36 см |
| Ширина | 27 см |
| Глибина | 15 см |
| Вага | 650 г |
| Візерунки і принти | Написи |
| Об`єм | 14 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см), L(145-175 см) |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | Стандартна |
| Ручки | Дві |
| Жорсткість | середня |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Вікова група | Школярі/доросла |
| Тип застежки | блискавка |
| Плечовий ремінь | Два |
| Підкладка | Так |
- Ціна: 517 ₴


