




Рюкзак маленький підлітковий міський прогулянковий синій два відділи та кишені на блискавках Lanpad 8638
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення







Всі підліткові та прогулянкові рюкзаки дивіться на нашому сайті shoppingood.com.ua
Відмінний прогулянковий маленький синій тканинний рюкзак на два відділи, так само підходить для прогулянок по місту, заняттям спортом Lanpad 8638 з щільного водовідштовхувального нейлону.
Розміри: ширина – 24 см, висота – 32 см, глибина (дно) – 15 см.
Об'єм: 10 л.
Вага рюкзака - 650 гр.
Колір синій .
Виробник: LANPAD
Матеріал: нейлон
Виготовлений із щільного матеріалу нейлон із водовідштовхувальним покриттям.
Компактний маленький міський рюкзак Lanpad.
Одне відділення закривається на блискавку.
Усередині є бічна відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
На фасаді та на звороті знаходяться кишені на блискавці.
На бічних стінках є дві відкриті кишені.
Плечові лямки регулюються по довжині і складаються разом для носіння на одному плечі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Колір | Синій |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 24 см |
| Глибина | 15 см |
| Вага | 650 г |
| Об`єм | 10 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Малий |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см), L(145-175 см) |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | Стандартна |
| Ручки | Дві |
| Жорсткість | середня |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Тип застежки | блискавка |
| Плечовий ремінь | Два |
| Підкладка | Так |
- Ціна: 517 ₴




