




Сумка клатч жіноча шкіряна чорна на плече на три блискавки змійки модна маленька Alex Rai 60061-HA-1
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Більше модних шкіряних жіночих сумок кросс боді на одне плече вибирайте на нашому сайті
SHOPPINGOOD.COM.UA
Модна маленька сумка клатч жіноча шкіряна чорна на плече три відділи на блискавках змійках красива з натуральної шкіри Alex Rai 60061-HA-1.
УВАГА !!! ВСЕРЕДИНІ ВІДДІЛЕНЬ НЕМАЄ МАЛЕНЬКИХ КИШЕНЬ !!!
Зовнішні розміри сумки: 20 см х 13 см х 7 см.
Виробник: ALEX RAI
Матеріал: натуральна шкіра
Колір чорний.
Жіноча маленька чорна сумочка клатч крос боді шкіряна через плече Alex Rai.
Виготовлена із м'якої натуральної шкіри.
Три відділення, кожне закривається на блискавку.
Регульований плечовий ремінь у комплекті.







| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex Rai |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 677 ₴
- Спосіб упаковки: пакет


