


Чоловічий шкіряний гаманець чорного кольору з натуральної шкіри на кнопці, з зовнішньою кишенькою для монет, Dr. Bond M86 розмір
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий шкіряний гаманець Dr. Bond M86 чорного кольору, виготовлений зі 100% натуральної шкіри, закривається на кнопку, має два відділення для купюр та монетниця зовні на кнопці.
Гаманець закривається на кнопку.
Всередині 2 відділення відкритого типу для банкнот і купюр.
Монетниця зовні на кнопці.
Розмір (см) 9 х 7,5 х 3.
Колір - чорний.
Матеріал - повністю 100% натуральна шкіра.
.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dr. Bond |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | Немає |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 451 ₴
