


Гаманець шкіряний чорний чоловічий натуральна шкіра на кнопці монетниця всередині Dr. Bond M3748 розмір 9х11х2,5 см
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


Чоловічий натуральна шкіра шкіряний гаманець портмоне Dr. Bond M3748 чорного кольору, виготовлений зі 100% натуральної шкіри, закривається на кнопку, з відділенням для монет всередині.
Гаманець закривається на кнопку.
Розмір — 9 × 11 × 2,5 сантиметра.
Чоловічий компактний шкіряний гаманець портмоне Dr.Bond.
Виготовлений з м'якої натуральної шкіри.
Шкіряні перегородки у відділеннях для банкнот.
Всередині є 2 відділення для банкнот, всередині – 2 відкидні блоки для посвідчень.
Також всередині монетниця на кнопці, одна велика кишеня, 3 кишені для візиток.
Закривається на клапан з кнопкою.
Такий чоловічий шкіряний гаманець портмоне буде корисний усім чоловікам, хто цінує зручність і практичність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dr. Bond |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 135 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 557 ₴
