




Рюкзак шкільний чорний для хлопчика модний підлітковий для ноутбука 15" з кишенями Lanpad 2246
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Більше спортивних молодіжних тканинних шкільних рюкзаків для хлопчика дивіться на нашому сайті
shoppingood.com.ua




Модний шкільний рюкзак чорний для хлопчика, спортивний, підлітковий, міський, молодіжний на два відділення з кишенями для ноутбука 15" Lanpad 2246.
Розміри: ширина — 30 см, висота — 45 см, глибина (дно) — 20 см.
Об'єм: 25 л.
Вага рюкзака - 800 гр.
Колір чорний.
Виробник: LANPAD
Матеріал: нейлон
Виготовлений зі щільного матеріалу з водовідштовхувальним покриттям.
Рельєфна ущільнена спинка.
Два відділення, закриваються на блискавку.
Всередині є бічна відкрита подвійна кишеня та кишеня для ноутбука.
На фасаді є дві кишені на блискавці та на бічних стінках є дві кишені на блискавці.
Плечові лямки регулюються за довжиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Колір | Чорний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 800 г |
| Візерунки і принти | Написи |
| Об`єм | 25 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см), XL(больше 175 см) |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | Стандартна |
| Ручки | одна |
| Жорсткість | середня |
| Спинка | ортопедична |
| Персонажі | немає |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Вікова група | Школярі/доросла |
| Тип застежки | блискавка |
| Плечовий ремінь | Два |
| Підкладка | Так |
| Тип сумки | рюкзак |
- Ціна: 847 ₴





