




Гаманець портмоне чоловічий шкіряний картхолдер на 21 карту з відділом на блискавці Dr. Bond MB-2
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення



Більше нових чоловічих шкіряних гаманців і портмоне дивіться тут: shoppingood.com.ua
Модний великий гаманець чоловічий шкіряний чорний гаманець Dr. Bond MB-2 портмоне зі шкіри
Розмір у см, 10*19*3 см
Зшитий повністю з м'якої натуральної шкіри.
Основне відділення закривається клапаном на кнопці.
Усередині є 21 кишеня для візитних карток, 3 великі відкриті кишені й одна велика кишеня під клапаном.
Одне відділення для карток прозоре.
Відділення для банкнот розміщене зовні та закривається на змійку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dr. Bond |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 20 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | Логотип бренду |
- Ціна: 908 ₴



